28-29 ВЕРЕСНЯ 2023 Р., 11-ТА ЄВРОПЕЙСЬКА НАРАДА З СУДОВОЇ АРХЕОЛОГІЇ

  • 12.
  • 02.
  • 2023

28-29 вересня 2023 в Мадриді (Іспанія) підгрупою криміналістичної археології ENFSI (Європейська мережа криміналістичних наук) анонсовано 11-та Європейська нарада з судової археології. Зустріч організована секцією антропології та судової одонтології Інституту юридичної медицини та судових наук Мадрида та відділом судової антропології Криміналістичної служби Національного інституту токсикології та судової науки.

Наукова зустріч прагне об’єднати практиків, а також дослідників, академіків і студентів наукових інститутів та університетів по всій Європі та за її межами, які працюють у сферах судової археології та інших суміжних судових дисциплін (криміналістика, антропологія, геофізика, тафономія людини, криміналістична екологія тощо).

Тема наради буде зосереджена на галузі судової археології та суміжних областях. Доповіді приймаються за такими напрямками:

— Розвиток і сучасний стан судової археології в Європі.

— Навчання та майбутнє дисципліни.

— Криміналістична тафономія.

— Пошук і локація (GIS, георадар, LiDAR, кінологічна служба).

— Методи розкопок та документування прихованих могил та місця події.

— Протоколи безпеки та профілактичні заходи на місці обстеження.

— Аналіз та збір судово-екологічних зразків (ґрунти, пилок, ботаніка тощо), що представляє інтерес для судово-медичної експертизи на місці події.

— Масові смертельні випадки.

— Судові справи та справи з прав людини

— Історичні злочини: аналіз та огляд місця події.

— Злочини проти археологічної та антропологічної спадщини.

— тощо.

Офіційною мовою конгресу є англійська. Доповіді іспанською мовою можуть бути прийняті (тільки у випадку усних повідомлень) за умови попереднього прийняття Науковим комітетом. Щоб гарантувати продовження сеансів усного спілкування, буде запропоновано послугу синхронного перекладу (англійська-іспанська/іспанська-англійська з субтитрами).

Участь у конгресі можлива on-site або online. Учасники, які бажають представити роботи, можуть зробити це трьома способами:

— Усне спілкування (10 хв).

— Презентація плакатів.

— Наукова фотографія.

 

Більш детальна інформація за посиланням: https://www.comunidad.madrid/en/servicios/justicia/11th-european-meeting-on-forensic-archaeology.